0 216 445 47 64
Epson Yetkili Servisi ve Satış Noktası

WorkForce Pro WF-5620DWF

4'ü 1 arada WF-5620DWF, daha az çalışma maliyeti, daha düşük güç tüketimi, yüksek baskı hızı sağlar ve kolay ofis entegrasyonu için tasarlanmış özellikler içerir. Otomatik çift taraflı baskı, tarama, kopyalama ve faks özelliği her işi kolay ve verimli hale getirir ve ofis ortamları için mükemmeldir. İşi yazıcıya aktarmak için bir USB bellek kartı kullanarak doğrudan baskı alın ve tarayın ve PIN kodu kullanarak güvenli bir şekilde baskı alın.

Düşük işletme giderleri
Çok işlevli WorkForce Pro WF-5620DWF rakip renkli lazer yazıcılara göre sayfa başına yüzde 50'ye kadar daha az maliyetlidir1 ve 4.000 sayfaya kadar yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarının avantajlarından faydalanarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olur2. Ayrıca lazere kıyasla daha az parçasının değiştirilmesi gerekir.
Ekolojik
WF-5620DWF ısınma gerektirmeyen teknolojisi sayesinde rakip lazer yazıcılardan yüzde 80'e varan oranda daha az enerji harcar1 . Ozon gazı salınımı yoktur ve geliştirilmiş sessiz baskı modu ve baskı sırasında ve sonrasında fan gürültüsünü olmaması nedeniyle çalışma ortamı için idealdir.
Zaman tasarrufu

Bu verimli ofis tipi yazıcı, siyah beyaz olarak dakikada 34 sayfa ve renklide dakikada 30 sayfa veya her ikisinde dakikada 20 sayfa ISO baskı hızı ile tipik baskı işlerinde1 lazer yazıcılardan daha hızlıdır3. Yeniden doldurmak için daha az zaman harcamanızı sağlayan 580 sayfalık yüksek kağıt kapasitesine ve 35.0004 sayfaya kadar yüksek aylık iş hacmine sahiptir.
İşletmeler için tasarlandı
Epson'un ofis, ticari ve endüstriyel baskılar için gereken hızlardaki meşhur baskı kalitesi, gücünü PrecisionCore teknolojisinden alır. Baskılar DURABrite Ultra Mürekkep ile daha hızlı kurur. Hedefe tarama işlevleri ve LDAP desteği bu yazıcının ofis ortamına kolayca entegre olmasını sağlar. Sezgisel renkli dokunmatik ekran işlevlerin her an kullanılabilir olmasını ve arka manuel kağıt tepsisi farklı kağıtlara baskı yapabilmenizi sağlar.

TEMEL ÖZELLİKLER

  • Zaman tasarrufu : Otomatik çift taraflı baskı, tarama, fotokopi ve faks
  • Ekolojik : Rakip renkli lazer yazıcılardan yüzde 80 daha az güç tüketir1
  • Düşük işletme giderleri : Rakip renkli lazerlere göre sayfa başına yüzde 50'ye varan daha düşük maliyet1
  • İşletmeler için tasarlandı : Hedefe tarama işlevleri ve LDAP adres defteri desteği
  • PrecisionCore teknoloji : Epson'un en gelişmiş baskı kafası teknolojisi